Testownia Aquarius

W naszej wypożyczalni można testować kajaki sklepu kajakowego GoKajak.com. Za wypożyczenie kajaka do testowania pobieramy opłatę wg naszego cennika, która zostanie odliczona przy zakupie. Zapraszamy.

DAG TIWOK

Uniwersalny polietylenowy kajak jednoosobowy, który sprawdzi się w każdych warunkach. Bezpieczny na morzu, skuteczny na rzece i jeziorze. Posiada profilowane dno w kształcie litery V dzięki czemu jest stabilny – nie sprawia kłopotów przy wsiadaniu i wysiadaniu. Dwa duże wodoszczelne luki bagażowe oraz olinowanie pokładowe czynią z Tiwoka świetnym kajakiem wyprawowym. W opcji montujemy ster typu flip off, który również w tym modelu niezawodnie pomaga kontrolować kajak. Model francuskiej firmy DAG Kayaks.

 

DagTiwok

AQUARIUS TRAPER

Traper jest pierwszym polietylenowym kajakiem jednoosobowym marki Aquarius, który pojawił się  na rynku. Jest to kajak idealny na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak w standardzie posiada kompletne wyposażenie. Stabilna i bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie, dostępna praktycznie dla każdego.

 AqTraper

AQUARIUS TREK

Kajak Aquarius TREK jest odchudzonym i wydłużonym bratem bliźniakiem niezwykle popularnego Trapera. Dzięki swojej długości i dwóm wklęsłym szynom na dnie Aquarius Trek bardzo dobrze trzyma się kursu.  Duża ładowność i stabilność czyni Treka idealnym kajakiem turystycznym nawet dla początkujących miłośników kajakarstwa.

 

AqTrek

KAJAK AQUARIUS SEA EMOTION PE

Pierwszy polietylenowy kajak morski Aquarius Sea Emotion jest krótszy i węższy w porównaniu z klasycznymi kajakami morskimi. Kajak polietylenowy Sea Emotion PE jest wierną kopią klasycznego kajaka kompozytowego Sea Emotion. Jedyną różnicą pomiędzy wersją kompozytową a polietylenową są dwa podłużne wyżłobienia na dnie Sea EmotionPE. Kajak ma profilowany pokład za kokpitem. Siedzenie wykonane z wytrzymałego materiału dodatkowo pokryliśmy wygodną profilowaną pianką. Dno kajaka zostało tak zaprojektowane by zapewnić szybkość przy zachowaniu stabilności, kajak Sea Emotion jest najlepszym kompromisem pomiędzy kajakiem szybkim a stabilnym. Dzięki użyciu polietylenu najwyższej próby kajak jest dość lekki a przy tym sztywny.

 

SeaEmotionPE

DAG BIWOK

Kajak Biwok to klasyczna dwuosobowa łódka naszego francuskiego partnera firmy DAGKayaks. Rewelacyjne właściwości nautyczne, kompletne wyposażenie i uniwersalność to wielkie zalety tego modelu. Dwa duże luki bagażowe oraz duża ładowność pokładowa pozwolą dwójce kajakarzy na kompletny załadunek niezbędny na długiej wyprawie. Morze, rzeka czy jezioro – dla Biwoka nie istnieją żadne granice. Ten dwuosobowy kajak turystyczny jest produkowany we Francji w technologii Sandwich Polyethylene, dzięki czemu sama skorupa jest sztywna i pozwala zachować dobre właściwości nautyczne na wodzie.

 

DagBiwok

AQUARIUS TRAMP

Aquarius Tramp – dwukokpitowy kajak turystyczny z mocnego polietylenu. Jest to kajak przeznaczony na wąskie i kręte rzeki jakich w Polsce jest najwięcej. Kajak jest idealną propozycją dla wypożyczalni kajakowych, które potrzebują niedługiego kajaka dwuosobowego z oddzielnymi kokpitami. Kajak posiada zadarty dziób, dzięki czemu bez problemu ”wchodzi” na przeszkody, takie jak drzewa, konary czy kamienie. Dno jest profilowane w szeroko otwarty kąt, co daje stabilność w czasie przechodzenia przez przeszkody. Profilowane dno ułatwia utrzymanie kursu na większej wodzie. Kajak został wyprodukowany z wytrzymałego materiału POLIETYLENU HDPE. Każde z siedzeń zostało wyposażone w profilowane tłoczenie na środku, które służy jako miejsce na napój. W standardzie kajak posiada 2 mapniki i 2 podnóżki typu ZigZag. Oparcia są ruchome, dzięki czemu możemy miejsce za siedzeniem wykorzystać jako przestrzeń bagażową. Sezon 2013 był dla Aquarius Trampa pierwszym sezonem na polskim rynku wypożyczalni kajakowych. Został dobrze przyjęty głównie za kompaktową konstrukcję (trochę ponad 4m) i dobry stosunek ceny i jakości.

 

AqTramp

AQUARIUS RIO

Kajak turystyczny Aquarius Rio. Ekonomiczna i krótsza alternatywa dla Aquarius Pro Tour. Kajak powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na niedrogi i krótki kajak polietylenowy dla wypożyczalni kajakowych. Kajak szczególnie sprawdzi się w wypożyczalniach kajakowych, które wypożyczają często kajaki na wąskie rzeki, gdzie spływ zazwyczaj trwa jeden dzień lub sprzęt biwakowy jest dowożony.

 

AqRio

KAJAK PRO TOUR 470

Kajak Aquarius PRO TOUR jest owocem naszej współpracy z francuską firmą DAG. Ten kajak jest produkowany we Francji specjalnie dla Nas.Wszystkie rozwiązania jak i cała konstrukcja to wynik rad i uwag jakie przez lata zbieraliśmy od organizatorów spływów i posiadaczy wypożyczalni kajakowych ludzi, którzy najlepiej znają potrzeby i pożądane parametry kajaka, który będzie idealną propozycją dla kajakarzy.

AqProTour470

 

AQUARIUS SEA EMOTION 505

Kompozytowy kajak morski zaprojektowany specjalnie dla dynamicznych kajakarzy. Sea Emotion jest krótszy i węższy w porównaniu ze standardową linią kajaków morskich Aquarius. Do kajaka zamontowaliśmy nowe formowane plastykowe siedzenia z piankową wkładką, które także dodatkowo wpływają na komfort podczas dłuższego przebywania w kajaku. Kolejnym ulepszeniem jest miejsce na kompas, małe wodoszczelne luki (2 i 3 litrowe) z tyłu i przodu oraz odblaskowe olinowanieErgonomiczne dno w kształcie litery V zapewnia stabilność i dynamiczność nawet przy większym wietrze.

SeaEmotion505

 

AQUARIUS SEA EMOTION 480

Kajak kompozytowy przeznaczony dla kobiet i lżejszych kajakarzy. Najlepszy na wody morskie, jeziora i szerokie rzeki. Posiada taką samą funkcjonalność pokładu i kształt dna jak Aquarius Sea Emotion 505 z tym, że krótszy o 25 cm, dzięki temu kajak łatwiej sięprowadzi” i manewruje dla osoby dla której kajaki powyżej 5 metrów za duże.

SeaEmotion480