WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM DLA KAŻDEGO

 

 
 

Zobacz Gdańsk z zupełnie innej strony. Dowiedz się co robiły chomiki w starym portowym dźwigu i jaką rolę w obronie miasta przypisano czterem dziewicom. Zobacz z bliska wielkie statki, naprawiane przez naszych stoczniowców. Weź udział w jedynej w swoim rodzaju wycieczce po wodach miasta o ponad tysiącletniej historii. Popłyńcie z nami na 2 godzinny spływ kajakowy i zobaczcie jak wygląda Gdańsk z innej perspektywy! Trasa łatwa, dla każdego. Zabierz przyjaciół, znajomych , rodzinę i popłyń z nami.

Chcesz wziąć udział, pisz: info@kajakiempogdansku.pl

lub dzwoń: 501710010 / 5123...

Zobacz

GDAŃSK WIECZOROWĄ PORĄ

 
 
Kajaki_wieczorem_Żabi_Kruk_FB2-01-1024x388

Ciepłe, letnie wieczory, kiedy miasto mieni się w blasku latarni to idealny czas na wieczorny spływ z przyjaciółmi i znajomymi. Popłyń z nami kajakiem po Gdańsku wieczorową porą i podziwiaj uroki nocnego miasta od strony wody. Zobacz jak wygląda stocznia na tle zachodzącego słońca, tętniące życiem stare miasto oraz spędź z nami aktywnie czas.

Chcesz wziąć udział w wieczornej wycieczce kajakowej, pisz: info@kajakiempogdansku.pl

lub dzwoń: 501710010 / 512382820

Zobacz

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW

NAKLEJKA_KAJAKARZE_ŻYWIEC2

Zapraszamy do zwiedzania Gdańska z zupełnie innej perspektywy. Wypożyczenie kajaka to możliwość odbycia wycieczki kajakowej według swojego własnego planu.

Wypożyczalnia czynna w sezonie codziennie od 10:00 do 18:00

  • kajaki dwuosobowe
  • kajaki jednoosobowe
  • kanadyjki

Do każdego kajaka wydajemy również wiosła, kamizelki asekuracyjne oraz mapy. Dopasuj sprzęt do swoich potrzeb.
Zaplanuj trasę wycieczki – zadzwoń 58 305 73 10 i płyniesz…

Zapraszamy.

Zobacz

JAK NAS ZNALEŹĆ ?

 

235

Od 1998 roku wypożyczalnia znajduje się w drewnianym, przedwojennym budynku. Gdańsk ul. Żabi Kruk 15.

Dla zmotoryzowanych parkingi bezpłatne przy Urzędzie Wojewódzkim, Placu Wałowym lub na ulicy Pod Zrębem. Dodatkowo parking płatny na terenie MOSiR.

Dogodny dojazd komunikacją miejską: tramwajem lub kolejką SKM (nowy przystanek Gdańsk-Śródmieście).

Zobacz

KRÓTKA WYCIECZKA – STARE MIASTO

DSC08174

Wycieczka kajakowa w ścisłym centrum Gdańska rzeką Motławą przeznaczona jest dla początkujących i zaawansowanych turystów jest innym spojrzeniem na walory historyczne Głównego Miasta. Płynąc dookoła Wyspy Spichrzów podziwiamy tajemnice potęgi miasta Gdańska. Godzinny spacer wodny bez tłoku i zmęczenia pod opieką przewodnika odsłania Długie Pobrzeże ze wszystkimi „Bramami Wodnymi”, Żurawiem, Gdańską Mariną, Bramą Stągiewną i największym eksponatem Muzeum Morskiego MS Sołdek…

Zobacz

OPŁYW MOTŁAWY

Wyprawa kajakowa po znanym i nieznanym Gdańsku – Starą Motławą , Nową Motławą, Opływem Motławy i Martwą Wisłą. Wycieczka dla początkujących i zaawansowanych turystów jest spojrzeniem na miasto przez jego historię i teraźniejszość. Płynąc po wewnętrznych wodach miasta poznajemy jego trzy oblicza: historycznej potęgi, portowej codzienności i pięknej natury.

Część historyczna pełna tajemnic i pięknej architektury minionych wieków wzdłuż Starej i Nowej Motławy.
Część przemysłowo – historyczna mijamy płynąc Martwą Wisłą z widokiem na stocznie i port.
Część krajoznawczo – historyczna czeka nas na Opływie Motławy i wzdłuż Motławy wśród pięknej przyrody w zaskakującej ciszy w centrum miasta, zakłócanej jedynie podmuchami wiatru i głosami ptactwa wśró...

Zobacz

SPŁYW RADUNIĄ Z PRUSZCZA GDAŃSKIEGO

Wycieczka dla początkujących i zaawansowanych turystów jest wspaniałym całodziennym, aktywnym wypoczynkiem w kajaku. Wystarczy wziąć kanapki, termos z napojem, aparat fotograficzny, dojechać do Pruszcza Gdańskiego (Faktoria), by rozpocząć piękną przygodę kajakową.

Zobacz