Spływ kończą tylko najwytrwalsi, najbardziej zawzięci i najlepiej przygotowani. Wszyscy ci, którzy pokonali własne słabości i dotarli do przystani KW Żabi Kruk w Gdańsku w regulaminowym czasie znajdą swoje miejsce w historii D.E.B.I.L.a... a pozostali... cóż, spróbujcie za rok...
Ponadto od 2011 roku przyznajemy tytuł Złotego DEBILa dla uczestnika, który najszybciej pokonał trasę najktrótszym kajakiem.
Do tej pory tytuły DEBILa uzyskali:
(kolejność alfabetyczna)
2016 Rok XII Edycja
- Przemysław Siudem - Złoty DEBIL
- Ryszard Starczewski
2015 Rok XI Edycja
- Tomasz Kozakowski
- Maciej Kromolicki
- Piotr Mazarewicz - Złoty Debil
- Jarosław Początek
- Przemysław Siudem
2014 Rok X Edycja
- Krzysztof Dębiński
- Dariusz Ebertowski
- Adrian Lipiński
- Miłosz Michalski
- Mikołaj Naparty - Złoty DEBIL
- Piotr Rosada
- Przemysław Siudem
- Filip Sochaj
- Marcin Sochaj
- Marek Stanisławski
- Aleksander Talar
- Grzegorz Talar
- Mariusz Tomaczkowski
2013 Rok IX Edycja
- Tomasz Gucajtis
- Jarosław Mazurowski
- Piotr Rosada
- Makary Siudem
- Przemysław Siudem
- Krzysztof Stańczak
- Frederik Stefański
- Artur Sumara
- Tomasz Sumara - Złoty DEBIL
- Marcin Tywoński
2012 Rok VIII Edycja
- Michał Bąk 'Milimetr'
- Edward Góra
- Tomasz Gucajtis
- Piotr Mazerewicz
- Jakub Piwowarski
- Aleksander Rakowski
- Jolanta Rosada
- Piotr Rosada
- Krzysztof Stańczak
- Marek Stępień 'Ślimak'
- Artur Sumara - Złoty DEBIL
- Tomasz Sumara
- Marcin Tywoński
- Krzysztof Zawadka
2011 Rok VI Edycja
- Michał Bąk 'Milimetr'
- Krzysztof Dębiński
- Michał Krotofil
- Artur Michalski
- Grzegorz Olędzki
- Ewa Potępa
- Kazimierz Rabiński - Złoty DEBIL
- Piotr Rosada
- Krzysztof Stańczak
- Tomasz Sumara
- Artur Sumara
- Tadeusz Syldatk
- Tomasz Szymczak
2010 Rok VI Edycja
- Michał Bąk 'Milimetr'
- Aleksander Doba
- Grzegorz Kazimieruk
- Tomasz Kubiak
- Michał Mikucki
- Michał Najberg
- Marcin Pierzynowski
- Kazimierz Rabiński
- Andrzej Rogoziński
- Piotr Rosada
- Łukasz Rzeszotek
- Andrzej Saint
- Krzysztof Stańczak
- Tadeusz Syldatk
- Tomasz Szymczak
- Krzysztof Świtek
- Andrzej Tiunajtis
- Tomasz Woźniak
2009 Rok V Edycja
- Marek Bartnicki
- Tomasz Błochowicz
- Andrzej Chorab
- Bartosz Doliński
- Filip Galoch
- Jan Jankowski
- Zbigniew Jędrasik
- Andrzej Kadlec
- Grzegorz Kazimieruk
- Krzysztof Kiszmanowicz
- Rafał Kowalczuk
- Tomasz Kubiak-Bielski
- Paweł Lisowski
- Jarosław Mazurowski
- Łukasz Orzeszyna
- Marcin Pacek
- Mateusz Popiołek
- Kazimierz Rabiński
- Andrzej Rogoziński
- Łukasz Rzeszotek
- Maciej Skarbek 'Macias'
- Marcin Sochaj 'Malutki'
- Marek Stępień 'Ślimak'
- Tadeusz Syldatk
- Jerzy Świtek
- Marcin Tujakowski
- Włodzimierz Wojciechowski
- Bartosz Żukowski
2008 Rok IV Edycja
- Andrzej Białczak
- Szymon Durkin
- Jarek Frąckiewicz
- Wojciech Gryglaszewski
- Jakub Kaczyński
- Andrzej Kadlec
- Grzegorz Kazimieruk
- Maria Kończalik
- Rafał Kowalczuk
- Wiesław Michalak
- Marcin Pacek
- Andrzej Rogoziński
- Łukasz Rzeszotek
- Paweł Rzeszotek
- Maciej Skarbek
- Marek Stępień 'Ślimak
2007 Rok III Edycja
- Piotr Bulczak 'Gluś'
- Jarek Frąckiewicz
- Marcin Pstrong 'Rekin'
- Paweł Rzeszotek
- Jacek Seroczyński 'Dżejson'
- Marcin Sochaj 'Malutki'
- Marek Stępień 'Ślimak'
- Jerzy Świtek
- Bartosz Żukowski 'Kudłaty'
2006 Rok II Edycja
- Jarek Frąckiewicz
- Rafał Kowalczuk 'Kowal'
- Jarosław Mazurowski 'Tygrys',
- Alina Sarnowska 'Malina'
- Marek Stępień 'Ślimak'
- Jerzy Świtek
2005 Rok I Edycja
- Tomasz Buda 'Budziol'