Klub Wodny Żabi Kruk

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Klub Wodny Żabi Kruk" aktualnie zrzesza około 60 osób. Jest członkiem Polskiego Związku Kajakowego. Działalność statutowa gdańskiego klubu ma charakter NON-PROFIT i obejmuje wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Przejawia się ona w nauce i doskonaleniu umiejętności pływania kajakiem każdego typu. Pływamy po wodach nizinnych i górskich. Kajakarzy z Żabiego Kruka można także spotkać na morskich wodach Zatoki Gdańskiej.

Ponadto na przystani klubu można skorzystać z usług wypożyczalni kajaków i zobaczyć Gdańsk z kajaka. 


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/zabikruk/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home/zabikruk/public_html/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

21 autorów filmów, ponad 40 nadesłanych filmów

Tak w liczbach wyglądały tegoroczne Spotkania Podróżników Kajakarzy Kajak Jamboree. Pondto w Uchu było nas blisko 200 osób, oddaliście 141 ważnych kart do głosowania.

Nagrodę publiczności zdobył film „Wybrzeże na dmuchańcu” Bohumila Trunecki z 169 punktami (głosowano na niego 79 razy z tego 29 głosów na pierwsze miejsce, 32 na drugie i 18 na trzecie)
Z 140 punktami zakończył wieczór film „W poszukiwaniu San Escobar” Jana Rutkiewicza (głosowaliście na ten film 62 razy z czego 31 razy na pierwsze miejsce, 16 na drugie i 15 na trzecie)
Dalej „D.E.B.I.L z perspektywy kilku przenosek” Bartosza Żukowskiego z 104 punktami (głosowaliście na ten film 52 razy, 15 na pierwsze, 22 na drugie i 15 na trzecie miejsce)

Wszystkie filmy znajdują się na kanale YouTube Kajak Jamboree YouTube

Dziękujemy wszystkim gościom, sponsorom i osobom które pomagały przed, w trakcie i po imprezie. Bez was nie udałoby się ogarnąć tego wieczoru.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Klub Wodny Żabi Kruk Gdańsk - czyli Kajaki w Trójmieście.

tel.: 58 305 73 10
email: biuro@zabikruk.pl