Reklama

D.E.B.I.L. - TYLKO DLA ORŁOW ;)

Dług130 debil_logoodystansowy Ekstremalny Bieg Inauguracja Lata to spływ z humorem i dystansem do własnych słabości. czytaj dalej...

 

URODZINY ZABIEGO KRUKA

Urodziny Żabiego Kruka to spływ rodzinny, dla rodziców z dziećmi i dziadków z wnuczętami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie...
 

KAJAK JAMBOREE - Spotkania podróżników kajakarzy

kajak_jambore ikonaPrzegląd najciekawszych zdjęć i amatorski konkurs filmowy organizowany w klubie filmowym Żyrafa w Gdyni. czytaj dalej...

 
Historyczni DEBILe  Email

Spływ kończą tylko najwytrwalsi, najbardziej zawzięci i najlepiej przygotowani. Wszyscy ci, którzy pokonali własne słabości i dotarli do przystani KW Żabi Kruk w Gdańsku w regulaminowym czasie znajdą swoje miejsce w historii D.E.B.I.L.a... a pozostali... cóż, spróbujcie za rok...

Ponadto od 2011 roku przyznajemy tytuł Złotego DEBILa dla uczestnika, który najszybciej pokonał trasę najktrótszym kajakiem.
Do tej pory tytuły DEBILa uzyskali:

 

 

(kolejność alfabetyczna)

 

2016 Rok XII Edycja

  1. Przemysław Siudem - Złoty DEBIL

  2. Ryszard Starczewski

2015 Rok XI Edycja

  1. Tomasz Kozakowski

  2. Maciej Kromolicki
  3. Piotr Mazarewicz - Złoty Debil
  4. Jarosław Początek
  5. Przemysław Siudem

2014 Rok X Edycja

  1. Krzysztof Dębiński

  2. Dariusz Ebertowski

  3. Adrian Lipiński

  4. Miłosz Michalski
  5. Mikołaj Naparty - Złoty DEBIL
  6. Piotr Rosada
  7. Przemysław Siudem
  8. Filip Sochaj
  9. Marcin Sochaj
  10. Marek Stanisławski
  11. Aleksander Talar
  12. Grzegorz Talar
  13. Mariusz Tomaczkowski

2013 Rok IX Edycja

  1. Tomasz Gucajtis

  2. Jarosław Mazurowski

  3. Piotr Rosada

  4. Makary Siudem

  5. Przemysław Siudem

  6. Krzysztof Stańczak

  7. Frederik Stefański

  8. Artur Sumara

  9. Tomasz Sumara - Złoty DEBIL 

  10. Marcin Tywoński

 2012 Rok VIII Edycja

  1. Michał Bąk  'Milimetr'

  2. Edward Góra

  3. Tomasz Gucajtis

  4. Piotr Mazerewicz

  5. Jakub Piwowarski

  6. Aleksander Rakowski

  7. Jolanta Rosada

  8. Piotr Rosada

  9. Krzysztof Stańczak

  10. Marek Stępień 'Ślimak'

  11. Artur Sumara - Złoty DEBIL 

  12. Tomasz Sumara

  13. Marcin Tywoński

  14. Krzysztof Zawadka

 2011 Rok VI Edycja

  1. Michał Bąk  'Milimetr'

  2. Krzysztof Dębiński

  3. Michał Krotofil

  4. Artur Michalski

  5. Grzegorz Olędzki

  6. Ewa Potępa

  7. Kazimierz Rabiński - Złoty DEBIL

  8. Piotr Rosada

  9. Krzysztof Stańczak

  10. Tomasz Sumara

  11. Artur Sumara

  12. Tadeusz Syldatk

  13. Tomasz Szymczak

 2010 Rok VI Edycja

  1. Michał  Bąk  'Milimetr'

  2. Aleksander Doba

  3. Grzegorz Kazimieruk

  4. Tomasz Kubiak

  5. Michał  Mikucki

  6. Michał Najberg

  7. Marcin Pierzynowski

  8. Kazimierz Rabiński

  9. Andrzej Rogoziński

  10. Piotr Rosada

  11. Łukasz Rzeszotek

  12. Andrzej Saint

  13. Krzysztof Stańczak

  14. Tadeusz Syldatk

  15. Tomasz Szymczak

  16. Krzysztof Świtek

  17. Andrzej Tiunajtis

  18. Tomasz Woźniak

2009 Rok V Edycja

  1. Marek Bartnicki

  2. Tomasz Błochowicz

  3. Andrzej Chorab

  4. Bartosz Doliński

  5. Filip Galoch

  6. Jan Jankowski

  7. Zbigniew Jędrasik

  8. Andrzej Kadlec

  9. Grzegorz Kazimieruk

  10. Krzysztof Kiszmanowicz

  11. Rafał Kowalczuk

  12. Tomasz Kubiak-Bielski

  13. Paweł Lisowski

  14. Jarosław Mazurowski

  15. Łukasz Orzeszyna

  16. Marcin Pacek

  17. Mateusz Popiołek

  18. Kazimierz Rabiński

  19. Andrzej Rogoziński

  20. Łukasz Rzeszotek

  21. Maciej Skarbek 'Macias'

  22. Marcin Sochaj 'Malutki'

  23. Marek Stępień 'Ślimak'

  24. Tadeusz Syldatk

  25. Jerzy Świtek

  26. Marcin Tujakowski

  27. Włodzimierz Wojciechowski

  28. Bartosz Żukowski

2008 Rok IV Edycja

  1. Andrzej Białczak

  2. Szymon Durkin

  3. Jarek Frąckiewicz

  4. Wojciech Gryglaszewski

  5. Jakub Kaczyński

  6. Andrzej Kadlec

  7. Grzegorz Kazimieruk

  8. Maria Kończalik

  9. Rafał Kowalczuk

  10. Wiesław Michalak

  11. Marcin Pacek

  12. Andrzej Rogoziński

  13. Łukasz Rzeszotek

  14. Paweł Rzeszotek

  15. Maciej Skarbek

  16. Marek Stępień 'Ślimak

2007 Rok III Edycja

  1. Piotr Bulczak 'Gluś'

  2. Jarek Frąckiewicz

  3. Marcin Pstrong 'Rekin'

  4. Paweł Rzeszotek

  5. Jacek Seroczyński 'Dżejson'

  6. Marcin Sochaj 'Malutki'

  7. Marek Stępień 'Ślimak'

  8. Jerzy Świtek

  9. Bartosz Żukowski 'Kudłaty'

2006 Rok II Edycja

  1. Jarek Frąckiewicz

  2. Rafał Kowalczuk 'Kowal'

  3. Jarosław Mazurowski 'Tygrys',

  4. Alina Sarnowska 'Malina'

  5. Marek Stępień 'Ślimak'

  6. Jerzy Świtek

2005 Rok I Edycja

  1. Tomasz Buda 'Budziol'

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież